Arii curriculare

LISTA CADRELOR DIDACTICE

AN ȘCOLAR 2017-2018


COMISIA METODICĂ a învățătoritorilor

  • prof. Erny Claudia – președinte

Școala Primară Nr. 1

  • Pete Eugenia  
  • Starciuc Elena  
  • Bacis Nela 
  • Erny Claudia
  • Ionescu Gabriela 
  • Semlecan Marinela  

Școala Primară Turnu

  • Ciupercia  Anca 
  • Legrand Andrea 

Grădinița cu Program Normal Turnu

  • Fekete Erika 

Liceul Teoretic „Gheorghe Lazăr” Pecica

  • Pentek Gabriela 
  • Silaghi Ancuța 
  • Andra Raluca
  • Mirescu Daniela 
  • Filimon Eleonora  
  • Irean Lunița 
  • Bot Alexandra  
  • Udrea Mihaela 
  • Ioja Elisabeta 

COMISIA METODICĂ „Limba și Literatura Română”

  • Doina Nicolăiță 
  • Adina Tătaru – – președinte
  • Bogdan Moțica
  • Loredana Rusu
  • Camelia Chifor
  • Biț Lavinia

COMISIA METODICĂ „Limbi moderne”

  • Claudia Balaș 
  • Carmen Deliman
  • Alina Gudea – președinte
  • Ruzsitska Ioana
  • Patricia Horga
  • Iulia Cijocariu
  • Roxana Anghel

COMISIA METODICĂ  „Matematică”

  • Elisabeta Andronie  – președinte
  • Simina Ileana Petrușe
  • Iuliana Lungu
  • Liliana Batki

COMISIA METODICĂ „Științe ale naturii”

  • Alina Imbăruș  – președinte
  • Istvan Nagy
  • Nicoleta Dudaș
  • Funar Mihaele

COMISIA METODICĂ „Om și societate”

  • Florian Rogojan – președinte
  • Radu Moraru
  • Mircea Suciu
  • Ioan Gabriel Popa
  • Marta Balazs
  • Bella Ibolya

COMISIA METODICĂ „Arte, educație fizică și sport”

  • Ioana Medeleanu – președinte
  • Daniel Toth
  • Bogdan Anghel
  • Lavinia Radu
  • Blazena Karkus

COMISIA METODICĂ „Tehnologii”

  • Alexandru Horvath
  • Tiberiu Popa
  • Angela Berchiș
  • Luminița Dumitrescu
  • Petra Berindea – președinte

COMISIA METODICĂ „Consiliere și orientare”

  • Claudia Balaș – președinte

 

Nr. Crt. Unitatea de învățământ Clasa Nume educatoare/ învățător/diriginte Observații
1.      Grădinița PN Turnu   Fekete Erika  
2.      Școala Primară Turnu Preg-I Legrand Andrea Simultane
3.      II-IV Ciupercea Ancuța simultane
4.      Școala Primară Nr.1 Pecica Preg. Ionescu Gabriela  
5.      I Semlecan Marinela  
6.      II Pete Eugenia  
7.      IIIA Baciş Nela  
8.      IIIB Starciuc Elena  
9.      IV Erny Claudia  
10.   Liceul Teoretic ”Gheorghe Lazăr” Pecica pregA Irean Luniţa  
11.   PregB Both Alexandra  
12.   IA Udrea Mihaela  
13.   IB Ioja Elisabeta  
14.   IIA Pentek Gabriela  
15.   IIB Crişan Flavia  
16.   IIIA Silaghi Ancuța  
17.   IIIB Andra Raluca  
18.   IVA Mirescu Daniela  
19.   IVB Filimon Eleonora  
20.   Liceul Teoretic ”Gheorghe Lazăr” Pecica VA Batki Liliana Intensiv engl.
21.   VB Chifor Camelia  
22.   VC Rusu Loredana  
23.   VIA Ruzsitska Ioana Intensiv engl.
24.   VIB Popa Ioan  
25.   VIC Dumitrescu Luminița  
26.   VIIA Imbăruș Alina Intensiv engl.
27.   VIIB Medeleanu Ioana  
28.   VIIC Gudea Alina  
29.   VIIIA Lungu Iuliana Intensiv engl.
30.   VIIIB Rogojan Florin  
31.   VIIIC Balazs Marta  
32.   IXA Berindea Petra Real
33.   IXB Balaş Claudia Uman
34.   XA Horga Patricia Real
35.   XB Moţica Bogdan Uman
36.   XC Berchiş Angela Profesional
37.   XIA Dudaş Nicoleta Real
38.   XIB Andronie Elisabeta Uman
39.   XIC Horvath Alexandru Profesional
40.   XIIA Tătaru Adina Real
41.   XIIB Morariu Radu Tehnic
42.   IX FR Petra Beridea Uman
43.   XIII FR Rogojan Florian Uman
  Total grupe +clase 43